Ohlédnutí za festivalem

 

V polovině února proběhl festival “Mrkev v zimě? aneb spolupráce mezi zemědělci a spotřebiteli”. Nebylo náhodou, že to byl právě únor, ´´´´´´´´´tedy měsíc, kdy je pomalu čas zapsat se do své KPZ na následující sezónu. Počtem přes 100 účastníků jsme tak zahájili sezónu a oslavili  mezinárodní den komunitou podporovaného zemědělství v České republice.

Ohlédnutí za festivalem

Zpracovali jsme všechny informace a vytvořili výstupy, které shrnují diskutovaná témata, ale také připomínají akci v obrazech. Věříme, že potěší ty, co byli u toho, i ty, kteří přijet nemohli.

Řekněte nám svůj názor 

Budeme rádi, když do 15. 3. vyplníte krátký online hodnotící dotazník, který najdete zde. Je anonymní a nezabere vám to více než 5 až 10 minut.Už teď přemýšlíme o dalším ročníku a vaše zpětná vazba je pro nás cenná. 

Založení KPZkoALICE – Pozvánka na schůzku 18. 3. 2020 od 18:00 hod. 

Jak jsme avizovali, chystá se založení KPZkoALICE. Na festivalu jsme představili KPZkoALICE návrh statutu, o kterém bychom s vámi chtěli diskutovat. Zveme vás ve středu 18. 3. od 18:00 na první schůzku, která proběhne v Praze. Místo upřesníme podle počtu účastníků. Pokud koordinujete KPZ, jste zemědělec, dodáváte do ní či jste členem a chcete se zapojit, prosím, registrujte se do pátku 13. 3. zde.

Děkujeme vám za sdílení zkušeností, účast v diskuzích, propojování a skvělou energii a atmosféru, kterou se podařilo díky vaší přítomnosti vytvořit. Máme z toho radost, doufáme, že vy také!

Pomozte nám ještě více rozvíjet místní potravinové iniciativy

Líbil se vám festival spolupráce mezi zemědělci a spotřebiteli? Chcete společně s námi rozvíjet místní potravinové iniciativy a zemědělství postavené na vzájemném respektu, důvěře a péči ? Přispějte nám jednoduše pár korun přes  Darujme.cz

Zdraví vás tým Asociace místních potravinových iniciativ a těšíme se na viděnou i na spolupráci.

Přejeme bohatou sezónu ?????

                      

    « Zpět na seznam zpráv