Solid Base: příručka pro vzdělávání místních potravinových systémů

Hurááááá. Česká verze příručky ke vzdělávacímu programu Solid Base – finanční udržitelnost solidárních potravinových systémů je na světě.

Esence dvou let usilovné práce česko-maďarsko-francouzsko-německého týmu.

Máme z ní radost.

Podařilo se nám vměstnat do téměř 90 stránek užitečné informace a desítky dalších odkazů k tématům managementu a řízení, finančního plánování, digitálních technologií a participativních metod. Příručka vzniká nejen v češtině, ale i v řadě dalších jazyků.

Příručku si můžete stáhnout v anglickém jazyce zde a češtině zde.

Nechť slouží ke vzdělávání více než 6300 potravinových iniciativ v Evropě, které sytí až 1 milion spotřebitelů (údaj z roku 2015, URGENCI).

ZAJÍMÁ NÁS VÁŠ NÁZOR

Rádi bychom vás požádali o zpětnou vazbu. A proč je pro nás důležitý váš názor? Tato publikace bude vzdělávat nejen české publikum, ale bude k dispozici iniciativám po celém světě v řadě dalších jazyků. Zároveň chceme materiály Solid Base dále rozvíjet, využít je k tvorbě dalšího obsahu na stránkách https://kpzinfo.cz ale i na https://hub.urgenci.net. Zajímá nás proto, jaká témata jsou pro vás nejužitečnější, jaká bychom mohli více rozpracovat. Vítáme jakékoli podněty od vás, uživatelů příručky a lidí, kteří žijí potravinové iniciativy a KPZ v praxi, ať už jste zemědělci nebo koordinátoři.

Online dotazník, který najdete zde. prosím, vyplňte do 3. 4 .2020

Děkujeme, že pomáháte rozvíjet KPZ.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se dotazníku obraťte se na Šárku Krčílkovou, sarkak@asociaceampi.cz
Tento vzdělávací program byl vytvořen s podporou Erasmus+ projekt “Solid Base – Financial Sustainability Education for Solidarity-Based Food Systems.” Více informací o projektu: http://urgenci.net/solid-base/
Příspěvek napsala: Šárka Krčílková (AMPI)
« Zpět na seznam zpráv