Načítám Akce

Všechny akce

  • akce již proběhla.

Únorové setkání KPZkoALICE

11. 2. / 18:00 - 20:00

Kontaktní osoba: AMPI Webová stránka: http://asociaceampi.cz/

Na letošní rok spouštíme novinku. Každý druhý čtvrtek v měsíci se na dvě hodinky můžeme potkat v onlinu. Setkání bude mít vždy své hlavní téma, a bude prostor i na sdílení aktuální situace ze stran zemědělců, koordinátorů a odběratelů KPZ. Témata jsme od vás nastřádali v minulém roce, každopádně připomínáme, že FBskupina KPZkoALICE každý den vítá nejen nápady na témata, ale i vaše příspěvky a komentáře z aktuálního dění u vás.

Tématem únorového setkání bude “Co se chystá v sezóně 2021”

  • Představíme aktivity, do kterých vás chceme zapojit jako účastníky a spolutvůrce. Je to řada seminářů, rozvoj mentoringu a sdílení zkušeností v síti, poradenství a oslava týdne KPZ na konci února.
  • Vytvoříme prostor pro sdílení aktuální situace u vás na farmě či v komunitě. Jak se připravujete na sezónu? Chystáte nějaké inovace? Nevíte si s něčím rady a potřebujete zpětnou vazbu či inspiraci?

Registrujte se do středy 9.2. zde.

Před konáním akce vám na uvedený email pošleme odkaz na připojení do aplikace ZOOM, kde se bude setkání konat.

Na viděnou se těší Šárka, Alča, Jana, Honza a Tomáš z AMPI.

Chcete se na něco zeptat? Pište na janak@asociaceampi.cz, nebo volejte 606 021 521 (Jana Kožnarová).

—–

Webinář pořádá asociace AMPI www.asociaceampi.cz. Akce je finančně podpořena Hl. m. Praha v rámci projektu “KPZ pro Prahu” a Evropskou unií v rámci Erasmus+ projektu “Food&More – Consumer education for food citizens”.