Načítám Akce

Všechny akce

  • akce již proběhla.

Seminář: Jak na management KPZka

23. 2. 2019 9:30 - 17:00

TEREZA vzdělávací centrum, Haštalská 17 Praha 1, 11000 Česká republika http://terezanet.cz/cz
Kontaktní osoba: AMPI Email: http://kpzinfo.cz/ Webová stránka: http://asociaceampi.cz/

„Jak na management KPZka“, to je první ze čtyř připravovaných seminářů evropského projektu Erasmus+,  “SolidBase – Financial Sustainability Education for Solidarity-Based Food System”, kde hledáme cesty, jak podpořit finanční soběstačnost solidárních potravinových systémů, kterými je i naše/Vaše KPZko! (komunitou podporované zemědělství).

 

Jste koordinátor či zemědělec iniciativy komunitou podporovaného zemědělství KPZka? Nebo se jím chcete stát? Přijďte na praktický seminář, kde se naučíte, jak svou iniciativu lépe spravovat.

Během semináře se blíže seznámíte s řídícími a rozhodovacími procesy, které v KPZku mohou probíhat, a naučíte, jak je správně uchopit. Zaměříme se na správný výběr statusu skupiny (formální či neformální), jak pro začátek, tak pro případný přechod v průběhu fungování KPZ. Budeme pracovat s rolemi v KPZku, hodnotit je, delegovat. Vytvoříme časový plán na celý rok, popíšeme a rozvrhneme stěžejní činnosti sezóny. Bude to o praxi, ukážeme Vám řadu příkladů z domova i ze zahraničí, a o své osvědčené vychytávky se s vámi podělí zkušené koordinátorky KPZek. Budeme diskutovat a vzájemně se obohatíme o své vlastní zkušenosti.

Mimo jiné se také dozvíte něco více o:

Seminář je určený především pro již zapojené koordinátory, farmáře a aktivní členy KPZ. Vítáni jsou ale i ti, kteří chtějí založit své KPZko!

Kdy: sobota 23. 2. 2019, od 9:30 do 17 hod.
Kde: TEREZA, vzdělávací centrum, z.ú., Haštalská 17, 110 00 Praha 1

Program:

  • 9:30 – 10:00 registrace
  • 10:00 – 12:15 1. blok
  • 12:15 – 13:15 obědová pauza
  • 13:15 – 16:30 2. blok
  • 16:30 – 17:00 diskuse a zhodnocení

Registrace: Na seminář se přihlašte do 19. 2. 2019 pomocí registračního formuláře zde.

Účast na semináři je zdarma. Seminář je součástí oslav dne komunitou podporovaného zemědělství „Slavíme KPZko!“ Na další semináře i další akce se můžete přihlásit prostřednictvím registračního formuláře zde.

DOPRAVA: v rámci projektu je možné využít uhrazení cesty na seminář, neboli, cena za dopravu na seminář by neměla být překážkou Vaší účasti (pokud v takové situaci jste, kontaktujte nás).

Odkaz na událost na facebooku zde.

Kontakt │ Jana Kožnarová │ jana@asociaceampi.cz │ 606 021 521


Seminář pořádá AMPI ve spolupráci s KPZ CooLAND a KPZ Pikovice.
Seminář je podpořen v rámci projektu Erasmus+ Solid Base.