Načítám Akce

Všechny akce

  • akce již proběhla.

People’s Food Policy National Workshop

11. 5. 2019 10:00 - 12. 5. 2019 14:00

Permafarma Jagava, Veselice 16, 294 04 Veselice Veselice, Česká republika
Kontaktní osoba: AMPI Webová stránka: http://asociaceampi.cz/

Asociace místních potravinových iniciativ Vás srdečně zve na otevřené společné setkání s názvem “People’s Food Policy National Workshop”, které si klade za cíl iniciovat zahájení přípravy procesu formulování tématu „food policy“ v podmínkách ČR.

Odborná východiska a záštitu celé akci poskytne díky zkušenosti při tvorbě A People’s Food Policy její spoluautorka Deirdre „Dee“ Woods z Landworker‘s Alliance. Dee se aktivně zapojuje do hnutí věnujících se potravinové suverenitě ve Velké Británii, současně pracuje v komisi starosty Londýna pro Food Policy a je aktivní i v rámci IPES Common Food Policy.

Na setkání dále vystoupí například Jan Valeška a Tomáš Uhnák z AMPI či zástupci z řad drobných zemědělců, jakými jsou Martin Rosenbaum z farmy Lukava nebo Vojtěch Veselý z Biostatku Valeč.

Bližší program naleznete zde.

Kdy: víkend 11. – 12. května 2019, se zahájením v sobotu v 10:00 hodin a předpokládaném ukončením v neděli okolo 14:00 hodin

Kde: Permafarma Jagava, Veselice 16, 294 04 Veselice (50.3964897N, 15.1262461E)

Registrace: elektronicky prostřednictvím formuláře (https://forms.gle/HDfDquvGCs3Z7Tiq8)

Setkání bude probíhat v českém jazyce a v anglickém jazyce s tlumočením.

Stravování a ubytování na Permafarmě Jagava během pořádání akce hradí přihlášeným účastníkům setkání organizace AMPI jakožto hlavní koordinátor.

Kontakt: Alena Wranová / alena@asociaceampi.cz, 777 761 806

Budeme se těšit na viděnou.

AMPI – budujeme síť, která umožňuje více lidem přímý přístup ke zdravé lokální zemědělské produkci a více drobným šetrně hospodařícím zemědělcům férovou cenu za jejich práci.

Landworker’s Alliance – sdružujeme zemědělce, pěstitele i pracovníky v zemědělství s posláním zlepšit jejich životní podmínky a vytvořit lepší potravinový systém dostupný pro každého.