Načítám Akce

Všechny akce

 • akce již proběhla.

Listopadové setkání KPZkoALICE – Ohlédnutí za sezónou

27. 11. 2020 18:00 - 19:30

Kontaktní osoba: AMPI Webová stránka: http://asociaceampi.cz/
https://bit.ly/3lm4dwo

Připojte se k  online setkání KPZkoALICE – Ohlédnutí za sezónou

Online schůzka proběhne v pátek, 27.11. od 18:00 – 19:30. Je určena především pro zemědělce, koordinátory  a další aktivní členy KPZ a potravinových iniciativ, kteří se chtějí zapojit do začínajícího hnutí na podporu a rozkvět zemědělství ohleduplného vůči přírodě i lidem. 

Co bude tématem setkání:

 • Jaká byla právě končíčí sezóna a jaký byl zájem?
 • Jaká je současná situace iniciativ KPZ a zapojených zemědělců? Co máte za potřeby a co vás pálí?
 • Na co bychom mohli společně zaměřit pozornost, než začne sezóna 2021?
 • Seznámíme vás, co chystáme v AMPI pro vás, do čeho se můžete zapojit a jak dále rozvíjet KPZkoALICI.

Registrujte se zde do čtvrtka 26.11.

Před konáním akce vám pošleme email s linkem na online setkání.

Ještě pár technických doporučení: 

 • Doporučujeme si vyzkoušet funkčnost odkazu předem a seznámit se s prostředím a ovládáním aplikace…. Podívat se, kde je ovládání mikrofonu a kamery, kde najdu chat apod. Nebojte, je to velmi jednoduché.
 • Pokud se chcete připojit z telefonu, potřebujete si stáhnout aplikaci “Meet”, po zadání odkazu vám ji telefon sám nabídne.
 • Pokud je to možné, připojte se z klidného místa s dobrým datovým signálem.
 • Kvalitu řeči také zlepší použití sluchátek s mikrofonem, pokud máte.
 • Pokud nebudete během workshopu hovořit, ponechte prosím váš mikrofon vypnutý (minimalizujeme tím ruchy z míst, odkud se všichni připojujeme). Tlačítka pro ovládání mikrofonu a kamery najdete uprostřed vaší obrazovky dole.
 • Pro dotazy či reakce bude možné využít chat v průběhu, samozřejmě budeme rádi i za vaše aktivní zapojení “nahlas” 🙂

  Aktuální informace o spolupráci mezi zemědělci a spotřebiteli můžete sledovat a aktivně se účastnit v FB Skupině KPZkoALICE spolupráce mezi zemědělci a odběrateli. Tímto Vás vyzýváme k zapojení, stačí odpovědět na 2 zadané otázky, souhlasit s pravidly skupiny, a už jste tam s námi!

  Veškeré informace jsme shrnuli do článku, který najdete na webu kpzinfo.

  Pokud budete mít jakýkoli dotaz k setkání, nebo s námi chcete sdílet Váš příběh, který ovlivnil vaši sezónu a týká se aktuálního nouzového stavu, sdílejte ho s námi! Přijímáme jak pozitivní tak i méně veselé příběhy. Už od pár KPZ zemědělců máme krátké reporty a jsme za ně rádi. Pomáhají nám v propagaci místních potravinových iniciativ a ekologického hospodaření. Skutečnosti sdělené opravdovým příběhem, se jen tak nezapomenou.

  Psát můžete na avizovanou FB Skupinu KPZkoALICE nebo na e-mail sarkak@asociaceampi.cz (Šárka Krčílková, tel: 725 290 724).

  Děkujeme a zdravíme my z Asociace AMPI.
  —–
  Webinář podpořili: Hl. m. Praha v rámci projektu “KPZ pro Prahu” a Evropská unie v rámci Erasmus+ projektu “Food&More – Consumer education for food citizens”.