Načítám Akce

Všechny akce

  • akce již proběhla.

Biojarmark 2019 a debata Neschovávejme CAP pod čepicí

19. 10. 2019 9:00 - 17:00

Národní zemědělské muzeum Praha, Kostelní 1300/44, 170 00 Praha 7-Holešovice Praha 7, Česká republika https://www.nzm.cz/
Kontaktní osoba: PRO-BIO Webová stránka: https://www.probio.cz/
https://biojarmark.info/

Jediný pražský farmářský trh zaměřený výhradně na biopotraviny! V sobotu 19. října se do Prahy vypraví ekofarmáři z celé republiky, aby na dvorku Národního zemědělského muzea představili to nejlepší a nejčerstvější ze své produkce.

Co vás všechno čeká? Prodejní trh bioproduktů a biopotravin, vaření pod širým nebem s populárním kuchařem Hugo Hromasem, živá hudební produkce, tančírna, ale hlavně ochutnávky a pravé bioobčerstvení pro milovníky masa, vegany, celiaky nebo příznivce syrové stravy…

Chybět nebude ani výstava fotografií ze života ekologických zemědělců, soutěž o knihy z nakladatelství Kazda a SmartPress, besedy a informační stánky neziskových organizací.

Podrobný program zde.

Přijďte si pochutnat, nakoupit, zatančit a poznat nové přátele! To vše v příjemném prostředí v centru Prahy na Letné, a to od 9 do 17 hodin. Vstupné zdarma.

Něco navíc – souběžně s Biojarmarkem bude v prostorách muzea probíhat akce MZe „Za tajemstvím potravin aneb víš, co jíš“ a celý den bude vstup do muzea zdarma.

—————————————————————————————————————————————————————————————————-

Pod taktovkou Asociace místních potravinových iniciativ a Hnutí DUHA Vás zveme:

13:00 – 15:00 Neschovávejme CAP pod čepicí – moderovaná debata o společné zemědělské politice (Common Agriculture Policy) s výjimečným hostem Ramonou Duminicioiu, členkou  La Via Campesina Europe, největší sdružení malých zemědělců na světě.