Sdílejte s námi fotografie ze života vaší KPZky

Jedna podařená fotografie řekne víc než tisíc slov. A tak jsme se rozhodli, že chceme rozšířit naši mobilní výstavu fotografií „Ze života KPZ“. Tuhle výstavu bereme s sebou všude tam, kde chceme o KPZkách mluvit. Chceme nabídnout natolik pestrý obraz, aby si návštěvník řekl: To je pecka! Jdu si najít KPZku, nebo si rovnou založím vlastní.

A v tomhle nám můžete pomoci. Sdílejte s námi fotografie ze života té vaší KPZky. Jak by měly fotografie vypadat?

  • Stačí několik kvalitních fotografií ze života vaší KPZky, různorodé obsahem a v dostatečném rozlišení, abychom je mohli tisknout na A4. Orientované nejlépe na šířku.
  • Ke každé fotografii připojte krátký popis obsahu např. návštěva u našeho zemědělce XY na jaře 2018.
  • Pošlete text – jeden odstavec – s informacemi o vaší KPZce: Kdy, kde, jak a proč jste KPZku založili, s jakými zemědělci spolupracujete, kolik máte členů a cokoli je pro vaši KPZku charakteristické. Můžete poslat i odkaz na web, kde lze najít nějaké informace o vaší činnosti, či kontakt.
Pokud stihnete poslat fotografie a info do úterý 2. 10., stihneme je zařadit do výstavy, kterou budeme instalovat na pražském Biojarmarku. Pokud je pošlete později, nevadí, budeme výstavu průběžně rozšiřovat. Výstava poputuje například v listopadu do Řecka na Evropské setkání KPZ.

Foto: setkání KPZ Modřany

« Zpět na seznam zpráv